Výsledky 2019/2020

Soutěž jednotlivců

Regionální finále

POŘADÍ PŘÍJMENÍ A JMÉNO ZÁKLADNÍ ŠKOLA ČAS
KRAJSKÉ KOLO
BODY
KRAJSKÉ KOLO
BODY
FINÁLE
BODY
CELKEM
1. Markéta Poláčková  ZŠ Polabiny 3, Pardubice 01:02:07,00 92 62 154
2. Michaela Sajdlová ZŠ Gutha-Jarkovského, Kostelec nad Orlicí 01:05:48,00 87 65 152
3. Anna Rezková  ZŠ Cerekvice nad Loučnou 00:43:59,00 86 63 149
4. Matouš Janda  ZŠ Mozartova, Jablonec nad Nisou – Mšeno 01:09:50,31 90 58 148
5. Martin Zdvihal  ZŠ Štefánikova, Pardubice 00:58:42,00 84 63 147
6. Barbora Janáčková  ZŠ Polabiny 3, Pardubice 00:47:47,00 84 61 145
7. Bartoloměj Lidák  ZŠ Josefa Ressla, Pardubice 01:03:22,00 81 60 141
8. Max Gruncl  ZŠ Masarykova, Velký Osek 00:56:54,00 77 63 140
9. Anna Petrová ZŠ Žďár nad Sázavou, Švermova 00:46:02,00 74 63 137
10. Matyáš Sova  ZŠ Štefánikova, Pardubice 00:49:02,00 74 62 136
11. Joel Potoček  ZŠ Hradec Králové, Úprkova 01:05:48,00 74 62 136
12. Agáta Martínková  ZŠ Polabiny 3, Pardubice 01:08:50,00 72 64 136
13. Kateřina Hrušková  ZŠ Cerekvice nad Loučnou 01:06:30,00 77 58 135
14. Jan Koblic  ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou 01:09:55,00 76 58 134
15. Vojtěch Remeš  ZŠ Trhová Kamenice 01:05:19,00 75 59 134
16. Anna Vajsová ZŠ Polička, Masarykova 01:01:11,00 73 60 133
17. Pavel Prudký   ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou 01:05:06,28 79 50 129
18. Jan Štěpánek ZŠ Polná, okres Jihlava 00:56.07,00 74 55 129
19. Petra Kubištová  ZŠ Cerekvice nad Loučnou 00:57:26,00 75 53 128
20. Adam Vu  ZŠ Žďár nad Sázavou, Švermova 00:57:14,00 70 57 127
21. Barbora Sýkorová  ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova 00:58:03,17 70 56 126
22. Alex Urban  ZŠ Liberec, Aloisina výšina 01:10:00,00 69 55 124
23. Tobiáš Vacek ZŠ a MŠ Libchavy 00:59:30,00 70 53 123
24. Matouš Matuška ZŠ Eduarda Nápravníka, Býšť 00:48:11,00 69 54 123
25. Marek Nosál  ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou 01:09:28,00 69 54 123
26. Barbora Lazorová  ZŠ Nový Bor, náměstí Míru 01:10:00,00 73 47 120
27. René Vašek  ZŠ Krucemburk 01:00:48,35 69 49 118
28. Vojtěch Volf  ZŠ Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem 01:00:34,00 74 43 117
29. Johana Handlířová  ZŠ Heřmanův Městec 00:56:26,00 74 42 116
30. Lukáš Kyselý  ZŠ Třebechovice pod Orebem 00:39:45,00 69 47 116
31. Martina Pešková  ZŠ Chrudim, Školní náměstí 01:05:04,00 69 47 116
32. Kateřina Slavíková  ZŠ Gutha-Jarkovského, Kostelec nad Orlicí 00:59:52,00 73 40 113
33. Daniel Skála  ZŠ Polabiny 1, Pardubice 01:09:46,00 69 39 108
34. Jakub Herman ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova 00:59:58,59 71 34 105

V případě rovnosti bodů rozhoduje nejprve bodový zisk z krajského kola (teoretická část), teprve poté dosažený čas.

Soutěž projektů

POŘADÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA NÁZEV PROJEKTU BODY
1. ZŠ Štefánikova, Pardubice – tým A Po stopách královny Kleopatry 89
2. ZŠ Polabiny 3, Pardubice Chemik detektivem 85
3. ZŠ J. A. Komenského, Brandýs nad Orlicí Smrtící růžová 79
4. ZŠ Štefcova, Hradec Králové Vrahova slabina 76
5. ZŠ Hálkova, Humpolec Šifra: Chemie je láska, Sparta je chemie 73
6. ZŠ Štefánikova, Pardubice – tým B Práce terapeutické skupiny 72
7. ZŠ Dašice Kriminálka Las Hruška 63
8. ZŠ Uhlířské Janovice Nevěrný manžel (divadelní představení) 57
9. ZŠ Studánka, Pardubice UNClOSeD CaSeS 56
10. ZŠ Habrmanova, Hradec Králové Jedinečnost DNA každého z nás 54
11. ZŠ Husova, Jičín – tým A Otrava domácí pálenicí 42
12. ZŠ Husova, Jičín – tým B Náhlý úhyn ryb 34

Soutěž o nejlepšího učitele

POŘADÍ UČITEL ZÁKLADNÍ ŠKOLA BODY
KRAJSKÉ KOLO
BODY
FINÁLE
BODY
PROJEKT
BODY
CELKEM
1. Mgr. Monika Hrabánková ZŠ Polabiny 3, Pardubice 248 187 85 520
2. Ing. Miroslava Černohorská ZŠ Štefánikova, Pardubice 221 125 89 435
3. Mgr. Dagmar Kunkelová ZŠ Cerekvice nad Loučnou 238 174   412
4. PaedDr. Dana Tomášková ZŠ Žďár nad Sázavou, Švermova 212 120   332
5. Mgr. Libuše Šrámková ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou 213 112   325
6. Mgr. Naděžda Šabartová ZŠ Gutha-Jarkovského, Kostelec nad Orlicí 216 105   321
7. Mgr. Marie Skálová ZŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova 202 90   292
8. Mgr. David Kollert ZŠ Josefa Ressla, Pardubice 208 60   268
9. Mgr. Dominika Nigrinová ZŠ Jablonec Nad Nisou – Mšeno 198 58   256
10. Mgr. Jitka Marečková ZŠ Hradec Králové, Úprkova 189 62   251
11. RNDr. Eva Spilková ZŠ Polička, Masarykova 184 60   244
12. Mgr. Sylva Balcarová ZŠ Štefcova, Hradec Králové 156 0 76 232
13. Mgr. Eva Gábrlová ZŠ Trhová Kamenice 168 59   227
14. Ing. Dita Dvořáková ZŠ J. A. Komenského, Brandýs nad Orlicí 148 0 79 227
15. Mgr. Martina Nečadová ZŠ Polná 171 55   226
16. Mgr. Alena Zlámalová ZŠ Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem 181 43   224
17. Mgr. Renata Jarošová ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou 174 50   224
18. Ing. Lenka Řehounková ZŠ a MŠ Libchavy 169 53   222
19. Mgr. Alena Bencová ZŠ Krucemburk 168 49   217
20. Mgr. Romana Hartmanová ZŠ Masarykova, Velký Osek 152 63   215

Další pořadí sdělíme na vyžádání.

Soutěž o nejlepší školu

POŘADÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA BODY
KRAJSKÉ KOLO
BODY
FINÁLE
BODY
PROJEKT
BODY
CELKEM
1. ZŠ Polabiny 3, Pardubice 248 187 85 520
2. ZŠ Štefánikova, Pardubice 221 125 89 435
3. ZŠ Cerekvice nad Loučnou 238 174   412
4. ZŠ Žďár nad Sázavou, Švermova 212 120   332
5. ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou 213 112   325
6. ZŠ Gutha-Jarkovského, Kostelec nad Orlicí 216 105   321
7. ZŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova 202 90   292
8. ZŠ Josefa Ressla, Pardubice 208 60   268
9. ZŠ Jablonec Nad Nisou – Mšeno 198 58   256
10. ZŠ Hradec Králové, Úprkova 189 62   251
11. ZŠ Polička, Masarykova 184 60   244
12. ZŠ Štefcova, Hradec Králové 156 0 76 232
13. ZŠ Trhová Kamenice 168 59   227
14. ZŠ J. A. Komenského, Brandýs nad Orlicí 148 0 79 227
15. ZŠ Polná 171 55   226
16. ZŠ Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem 181 43   224
17. ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou 174 50   224
18. ZŠ a MŠ Libchavy 169 53   222
19. ZŠ Krucemburk 168 49   217
20. ZŠ Masarykova, Velký Osek 152 63   215

Další pořadí sdělíme na vyžádání.