Výsledky 2018/2019

Soutěž jednotlivců

Regionální finále – prvních šest postupuje do celostátního finále

POŘADÍ JMÉNO A PŘÍJMENÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA ČAS KRAJSKÉ KOLO BODY KRAJSKÉ KOLO BODY FINÁLE BODY CELKEM
1. Tomáš Kocanda ZŠ Masarykova, Polička 00:48:17,00 99 71 170
2. Martin Průcha ZŠ Masarykova, Velký Osek, okres Kolín 01:08:40,00 93,5 71 164,5
3. Pavel Provazník ZŠ Štefánikova, Pardubice 00:49:15,69 93 71 164
4. Anežka Vargová ZŠ Masarykova, Polička 00:43:00,00 99,5 61 160,5
5. Michal Jílek ZŠ Masarykova, Polička 00:43:21,00 97,5 61 158,5
6. Ema Chvojková ZŠ Chrast, okres Chrudim 00:55:00,75 91,5 65 156,5
7. Markéta Votrubová ZŠ náměstí Míru, Nový Bor 01:00:33,07 90,5 66 156,5
8. Pavlína Švestková ZŠ Polabiny 3, Pardubice 00:42:05,33 95 61 156
9. Pavla Malinová ZŠ Trhová Kamenice 01:00:03,90 90 66 156
10. Tomáš Rojčík ZŠ Masarykova, Velký Osek, okres Kolín 01:08:40,00 91 64 155
11. Jan Švec ZŠ Cerekvice nad Loučnou 00:53:44,00 92,5 61 153,5
12. Adéla Černá ZŠ Polabiny 3, Pardubice 00:54:05,25 92 61 153
13. Michaela Karafiátová ZŠ Polabiny 3, Pardubice 00:41:05,24 88 65 153
14. Vratislav Bín ZŠ a MŠ Červená Voda 00:41:28,00 86 66 152
15. Matyáš Bubík ZŠ U Stadionu, Chrudim 00:44:29,65 90,5 61 151,5
16. Veronika Blažejová ZŠ a MŠ Wolkerova, Havlíčkův Brod 01:02:11,59 90 61 151
17. Vít Pohorský ZŠ a MŠ Sokolovská, Svitavy 00:52:11,00 88 61 149
18. Vojtěch Krejzar ZŠ s RVJ Husova, Liberec 00:50:55,02 86 61 147
19. Samuel Klepetko ZŠ a MŠ Wolkerova, Havlíčkův Brod 00:54:18,15 86 61 147
20. Barbora Hanzlová ZŠ Zámecká, Litomyšl 00:39:41,00 84 63 147
21. Arnošt Dvořák ZŠ Krásovy domky, Pelhřimov 00:57:41,36 85 61 146
22. Jan Trmal ZŠ náměstí Míru, Nový Bor 00.50:56,35 84 61 145
23. Tomáš Pazderka ZŠ Řečany nad Labem 00:50:03,63 83 61 144
24. Matyáš Fiala ZŠ Sezemice 00:57:50,00 93 49 142
25. Šárka Martincová ZŠ a MŠ Červená Voda 00:54:52,00 93,5 48 141,5
26. Agáta Balátová ZŠ Uhlířské Janovice 01:10:00,00 89 46 135
27. Otakar Zieris ZŠ Štefánikova, Pardubice 01:01:00,00 87 46 133
28. Iva Klímová ZŠ Zámecká, Litomyšl 00:43:09,00 83 49 132
29. Petr Plaček ZŠ Školní náměstí, Chrudim 00:50:41,15 83 46 129
30. Jiří Kubelka ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou 00:41:00,00 82,5 46 128,5

V případě rovnosti bodů rozhoduje nejprve bodový zisk z krajského kola (teoretická část), teprve poté dosažený čas.

Soutěž projektů

POŘADÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA NÁZEV PROJEKTU BODY
1. ZŠ Cerekvice nad Loučnou Šel zahradník do zahrady 95
2. ZŠ Studánka, Pardubice Teorie velkého aqua-reaktoru 93
3. ZŠ Habrmanova, Hradec Králové Recyklace kuchyňských olejů 89
4. ZŠ Komenského, Nové Město nad Metují Zelená klimatizace 80
5. ZŠ Štefánikova, Pardubice Zelená minerální vatě 72
6. ZŠ Štefcova, Hradec Králové Ozzáci (obnovitelné zdroje energie) 64
7. ZŠ a MŠ Svoboda nad Úpou Ekolej 59
8. ZŠ a MŠ Wolkerova, Havlíčkův Brod Čistá planeta-úkol lidstva 58
9. ZŠ Hálkova, Humpolec Fluorík a Sodík v akci 55
10. ZŠ Uhlířské Janovice Farma Bláto 50
11. ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové Odpady 44

Soutěž o nejlepšího učitele

POŘADÍ UČITEL ZÁKLADNÍ ŠKOLA BODY KRAJSKÉ KOLO BODY FINÁLE BODY PROJEKT BODY CELKEM
1. RNDr. Eva Spilková ZŠ Masarykova, Polička 296 193 489
2. Mgr. Monika Hrabánková ZŠ Polabiny 3, Pardubice 275 187 462
3. Ing. Miroslava Černohorská ZŠ Štefánikova, Pardubice 255 117 72 444
4. Mgr. Marie Skálová ZŠ a MŠ Wolkerova, Havlíčkův Brod 251,5 122 58 431,5
5. Mgr. Romana Hartmanová ZŠ Masarykova, Velký Osek, okres Kolín 257,5 135 392,5
6. Ing. Věra Duchoslavová ZŠ náměstí Míru, Nový Bor 247,5 127 374,5
7. Mgr. Eva Zemanová ZŠ Zámecká, Litomyšl 243 112 355
8. Mgr. František Fojtík ZŠ a MŠ Červená Voda 235,5 114 349,5
9. Ing. Eva Jelínková ZŠ Uhlířské Janovice 240 46 50 336
10. Mgr. Eva Gábrlová ZŠ Trhová Kamenice 226,5 66 292,5
11. Ing. Dagmar Hlaváčková ZŠ Krásovy domky, Pelhřimov 221 61 282
12. Mgr. Irena Kupková ZŠ Komenského, Nové Město nad Metují 189 80 269
13. Bc. Tomáš Grassinger ZŠ Chrast, okres Chrudim 195,5 65 260,5
14. Mgr. Alena  Janková ZŠ Habrmanova, Hradec Králové 168,5 89 257,5
15. Mgr. Šárka Ferešová ZŠ U Stadionu, Chrudim 193 61 254
16. Mgr. Dagmar Kunkelová ZŠ Cerekvice nad Loučnou 92,5 61 95 248,5
17. Mgr. Eva Kučerová ZŠ s RVJ Husova, Liberec 186,5 61 247,5
18. Mgr. Lenka Šestáková ZŠ Školní náměstí, Chrudim 200 46 246
19. Mgr. Libuše Šrámková ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou 197 46 243
20. Mgr. Ivona Krčilová ZŠ Hálkova, Humpolec 188 55 243

Další pořadí sdělíme na vyžádání.

Soutěž o nejlepší školu

POŘADÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA BODY KRAJSKÉ KOLO BODY FINÁLE BODY PROJEKT BODY CELKEM
1. ZŠ Masarykova, Polička 296 193 489
2. ZŠ Polabiny 3, Pardubice 275 187 462
3. ZŠ Štefánikova, Pardubice 255 117 72 444
4. ZŠ a MŠ Wolkerova, Havlíčkův Brod 251,5 122 58 431,5
5. ZŠ Masarykova, Velký Osek, okres Kolín 257,5 135 392,5
6. ZŠ náměstí Míru, Nový Bor 247,5 127 374,5
7. ZŠ Zámecká, Litomyšl 243 112 355
8. ZŠ a MŠ Červená Voda 235,5 114 349,5
9. ZŠ Uhlířské Janovice 240 46 50 336
10. ZŠ Trhová Kamenice 226,5 66 292,5
11. ZŠ Krásovy domky, Pelhřimov 221 61 282
12. ZŠ Komenského, Nové Město nad Metují 189 80 269
13. ZŠ Chrast, okres Chrudim 195,5 65 260,5
14. ZŠ Habrmanova, Hradec Králové 168,5 89 257,5
15. ZŠ U Stadionu, Chrudim 193 61 254
16. ZŠ Cerekvice nad Loučnou 92,5 61 95 248,5
17. ZŠ s RVJ Husova, Liberec 186,5 61 247,5
18. ZŠ Školní náměstí, Chrudim 200 46 246
19. ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou 197 46 243
20. ZŠ Hálkova, Humpolec 188 55 243

Další pořadí sdělíme na vyžádání.