Výsledky 2015/2016

Soutěž jednotlivců

Výsledky regionálního finále – prvních 6 postupuje do celostátního finále

POŘADÍPŘÍJMENÍ A JMÉNOZÁKLADNÍ ŠKOLABODY
2. KOLOFINÁLECELKEM
1Opelka MarekZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU, NOVÝ BOR6770137
2Víšková Vanesa ZŠ CEREKVICE NAD LOUČNOU6365128
3Řehák MatoušZŠ CEREKVICE NAD LOUČNOU5863121
4Neradová SylvaZŠ POLABINY 3, PARDUBICE4968,5117,5
5Boček RostislavZŠ WOLKEROVA, HAVLÍČKŮV BROD5362115
6Vykydal MarekZŠ POLABINY 3, PARDUBICE5459,5113,5
7Dittrich MarekZŠ MASARYKOVA, POLIČKA4964,5113,5
8Konečná ZuzanaZŠ ZÁVODU MÍRU, PARDUBICE4664,5110,5
9Němeček David ZŠ SVÍTKOV, PARDUBICE4860108
10Jelínková KateřinaZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU, NOVÝ BOR4264,5106,5
11Vilímovská VeronikaZŠ ŠTEFÁNIKOVA, PARDUBICE4956,5105,5
12Benda Marek ZŠ POTĚHY4560,5105,5
13Takáč MilanZŠ CEREKVICE NAD LOUČNOU5153104
14Štědra PetrZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU, NOVÝ BOR4459103
15Kovářová KarolínaZŠ ZÁMECKÁ, LITOMYŠL425799
16Filip FilipiZŠ LANŠKROUN425698
17Buřvalová Karla ZŠ ZÁMECKÁ, LITOMYŠL4552,597,5
18Pozděna TomášZŠ ŠTEFÁNIKOVA, PARDUBICE4650,596,5
19Kuruc AdamZŠ SKUHROV NAD BĚLOU405696
20Klíma PetrZŠ POLABINY 3, PARDUBICE494695
21Luna JanZŠ A MŠ VELKÝ BERANOV5242,594,5
22Hlaváč MichalZŠ WOLKEROVA, HAVLÍČKŮV BROD3855,593,5
23Peroutka David ZŠ JABLONEC NAD NISOU – MŠENO4646,592,5
24Perutka Patrik ZŠ BEZRUČOVA, KOLÍN 4346,589,5
25Matouš JanZŠ KRÁSOVY DOMKY, PELHŘIMOV385189
26Koreček VáclavZŠ ZÁVODU MÍRU, PARDUBICE3947,586,5
27Blažková LudmilaZŠ KRÁSOVY DOMKY, PELHŘIMOV3946,585,5
28Vávrová LucieZŠ ROKYTNICE V ORLICKÝCH HORÁCH384280
29Harudová Kateřina ZŠ KRÁSOVY DOMKY, PELHŘIMOV4528,573,5

Soutěž projektů

POŘADÍZÁKLADNÍ ŠKOLANÁZEV PROJEKTUBODY
1ZŠ J. A. Komenského, Brandýs nad OrlicíČistírna odpadních vod82
2ZŠ Polabiny 3, PardubiceRecyklace bioodpadu79
3ZŠ Komenského, Nové Město nad MetujíVMD (OR) – Vzdělávání malých dětí…75
4ZŠ Cerekvice nad LoučnouONE PET SHOW73
5ZŠ a MŠ Skuhrov nad BělouVoda a čistírna odpadních vod71
6ZŠ Studánka, PardubiceKolekce Plastowski68
7ZŠ Habrmanova, Hradec KrálovéCesta papíru64
8ZŠ Hálkova, HumpolecČlověk a odpad59
9ZŠ Polabiny 2, PardubiceRecyklace plastů56
10ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemOdpady54
11ZŠ Dašice, TÝM BRecyklace papíru, plastu a skla53
12ZŠ a MŠ Svobodné Dvory, Hradec KrálovéKam se zvířecími nebožtíky51
13ZŠ Uhlířské JanoviceČistička odpadních vod Uhlířské Janovice50
14ZŠ Štefánikova, PardubiceEkologické katastrofy související s odpady48
15ZŠ Smetanova, PřeloučRecyklace plastů47
16ZŠ Dašice, TÝM AČistírna odpadních vod41
17ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec KrálovéPLASTY ,,Reduce, re-use, recycle”35

Soutěž o nejúspěšnějšího učitele

POŘADÍUČITELZÁKLADNÍ ŠKOLABODY
2. kolo fináleprojektCELKEM
1Mgr. Dagmar VíškováZŠ Cerekvice nad Loučnou17218173426
2Mgr. Petr CísařZŠ Polabiny 3, Pardubice15217479405
3Ing. Věra DuchoslavováZŠ náměstí Míru, Nový Bor153193,50346,5
4Ing. Miroslava ČernohorskáZŠ Štefánikova, Pardubice12210748277
5Ing. Dagmar HlaváčkováZŠ Krásovy domky, Pelhřimov1221260248
6Mgr. Marie SkálováZŠ Wolkerova, Havlíčkův Brod126117,50243,5
7Mgr. Petra HoláskováZŠ Skuhrov nad Bělou1005671227
8Mgr. Dana HartlováZŠ Závodu Míru, Pardubice1011120213
9Mgr. Eva ZemanováZŠ Zámecká, Litomyšl100109,50209,5
10Mgr. Irena KupkováZŠ Komenského, Nové Město nad Metují96075171
11Mgr. Kateřina TicháZŠ Svítkov, Pardubice109600169
12Mgr. Helena MartinůZŠ Masarykova, Polička10264,50166,5
13Mgr. Ivona KrčilováZŠ Hálkova, Humpolec102059161
14Ing. Ivana PejčochováZŠ a MŠ Velký Beranov10942,50151,5
15Mgr. Monika HrabánkováZŠ Polabiny 2, Pardubice90056146
16Mgr. Pavlína MarkováZŠ Studánka, Pardubice72068140
17Mgr. Alena JankováZŠ Habrmanova, Hradec Králové73064137
18Ing. Dita DvořákováZŠ J. A. Komenského, Brandýs nad Orlicí50,5082132,5
19Ing. Eva JelínkováZŠ Uhlířské Janovice79050129
20Mgr. Martina ŘíhováZŠ Rokytnice v Orlických horách84420126
21Mgr. Klára RučkováZŠ Potěhy6560,50125,5
22Ing. Cecílie KrejcarováZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem67054121
23Mgr. Renáta MaškováZŠ Bezručova, Kolín7346,50119,5
24Mgr. Filip VlčekZŠ Dašice58053111
25Mgr. Blanka ProkopováZŠ Smetanova, Přelouč62047109
26Mgr. Kristýna PruskováZŠ a MŠ Svobodné Dvory, Hradec Králové4705198
27Mgr. Dana PalkovičováZŠ A. Jiráska, Lanškroun4256098
28Mgr. Miloš FofoňkaZŠ Polabiny 1, Pardubice970097
29Mgr. Sylva BalcarováZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Králové5903594
30Mgr. Dominika NigrinováZŠ Jablonec nad Nisou-Mšeno4646,5092,5

Soutěž o nejlepší školu

POŘADÍZÁKLADNÍ ŠKOLABODY
2. kolo fináleprojektCELKEM
1ZŠ Cerekvice nad Loučnou17218173426
2ZŠ Polabiny 3, Pardubice15217479405
3ZŠ náměstí Míru, Nový Bor153193,50346,5
4ZŠ Štefánikova, Pardubice12210748277
5ZŠ Krásovy domky, Pelhřimov1221260248
6ZŠ Wolkerova, Havlíčkův Brod126117,50243,5
7ZŠ Skuhrov nad Bělou1005671227
8ZŠ Závodu Míru, Pardubice1011120213
9ZŠ Zámecká, Litomyšl100109,50209,5
10ZŠ Komenského, Nové Město nad Metují96075171
11ZŠ Svítkov, Pardubice109600169
12ZŠ Masarykova, Polička10264,50166,5
13ZŠ Hálkova, Humpolec102059161
14ZŠ a MŠ Velký Beranov10942,50151,5
15ZŠ Polabiny 2, Pardubice90056146
16ZŠ Studánka, Pardubice72068140
17ZŠ Habrmanova, Hradec Králové73064137
18ZŠ J. A. Komenského, Brandýs nad Orlicí50,5082132,5
19ZŠ Uhlířské Janovice79050129
20ZŠ Rokytnice v Orlických horách84420126
21ZŠ Potěhy6560,50125,5
22ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem67054121
23ZŠ Bezručova, Kolín7346,50119,5
24ZŠ Dašice58053111
25ZŠ Smetanova, Přelouč62047109
26ZŠ a MŠ Svobodné Dvory, Hradec Králové4705198
27ZŠ A. Jiráska, Lanškroun4256098
28ZŠ Polabiny 1, Pardubice970097
29ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Králové5903594
30ZŠ Jablonec nad Nisou-Mšeno4646,5092,5