Výsledky 2016/2017

Soutěž jednotlivců

Kompletní výsledky – prvních 6 postupuje do celostátního finále

POŘADÍ PŘÍJMENÍ A JMÉNO ZÁKLADNÍ ŠKOLA BODY
2. KOLO
BODY
FINÁLE
BODY
CELKEM
1. Víšková Vanesa ZŠ Cerekvice nad Loučnou 66 50 116
2. Vlášková Viktorie ZŠ Polabiny 2 – Pardubice 66 39 105
3. Valenta Lukáš ZŠ Červená Voda 51 49 100
4. Pecina Ondřej ZŠ Krucemburk 57 42 99
5. Řehák Matouš ZŠ Cerekvice nad Loučnou 62 36 98
6. Zahradník David ZŠ Masarykova Polička 52 45 97
7. Chudý Vladimír ZŠ Ronov nad Doubravou 43 52 95
8. Bednář Lukáš ZŠ Třebechovice pod Orebem 52 42 94
9. Holomková Martina ZŠ Cerekvice nad Loučnou 53 40 93
10. Penka Vít ZŠ Polabiny 3 – Pardubice 52 35 87
11. Toman Martin  ZŠ Wolkerova Havlíčkův Brod 53 32 85
12. Foglar Jaroslav ZŠ Police nad Metují 46 39 85
13. Vosáhlo Filip ZŠ Štefánikova Pardubice 52 30 82
14. Vítková Alžběta ZŠ Štefánikova Pardubice 47 35 82
15. Waldhauser Jakub ZŠ náměstí Míru Nový Bor 49 32 81
16. Horníčková Nikola ZŠ Červená Voda 40 40 80
17. Pohanková Lenka ZŠ Palackého Moravská Třebová 47 32 79
18. Štefánek Daniel ZŠ Wolkerova Havlíčkův Brod 49 28 77
19. Pešek Michael ZŠ Polabiny 2 – Pardubice 45 32 77
20. Macigová Tereza ZŠ Heřmanův Městec 43 32 75
21. Šilarová Michaela ZŠ A. Jiráska Lanškroun 43 31 74
22. Kotúč Maxim ZŠ Závodu míru Pardubice 53 20 73
23. Nový Jiří  ZŠ Karla IV. Nový Bydžov 43 29 72
24. Šulc Richard ZŠ náměstí Míru Nový Bor 40 32 72
25. Matouš Martin ZŠ Krucemburk 40 31 71
26. Tutková Tereza ZŠ Masarykova Polička 43 26 69
27. Marek Matěj ZŠ Palackého Moravská Třebová 43 25 68
28. Hlávková Pavlína ZŠ Vamberk 40 28 68
29. Tichá Sára ZŠ Trhová Kamenice 43 24 67
30. Bleha Jiří ZŠ Habrmanova Hradec Králové 40 15 55

 

Soutěž projektů

POŘADÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA NÁZEV PROJEKTU BODY
1. ZŠ Svoboda nad Úpou Syntéza umělého vlákna NYLONU (SILONU) 62
2. ZŠ Cerekvice nad Loučnou Parfém – Příběh vraha 61
3. ZŠ Wolkerova Havlíčkův Brod – tým B Dějiny organiky aneb Od náhody po proteiny 58
4. ZŠ Polabiny 3 – Pardubice – tým A Sladká věda 56
5. ZŠ Štefánikova Pardubice Zvláštnosti atomu uhlíku 50
6. ZŠ Dašice Sacharidy – od Slunce až po pivo 47
7. ZŠ Habrmanova Hradec Králové  Tabák jako droga 45
8. ZŠ Štefcova Hradec Králové – tým A Čokoládový sen 43
9.–10. ZŠ Wolkerova Havlíčkův Brod – tým A A co lidi? aneb Plasty z obou stran 38
9.–10. ZŠ Polabiny 3 – Pardubice – tým B Mastnota v akci 38
11. ZŠ Hálkova Humpolec Historie a význam organické chemie 37
12. ZŠ Štefcova Hradec Králové – tým B Konopí 30
13. ZŠ Uhlířské Janovice  Plastová pohádka 27
14. ZŠ Suchdol, okres Kutná Hora Tuky kolem nás 21

 

Nejlepší učitel

POŘADÍ UČITEL ZÁKLADNÍ ŠKOLA BODY
2. KOLO
BODY
FINÁLE
BODY
PROJEKT
BODY
CELKEM
1. Mgr. Dagmar Víšková ZŠ Cerekvice nad Loučnou 181 126 61 368
2. Mgr. Marie Skálová ZŠ Wolkerova Havlíčkův Brod 141 60 58 259
3. Ing. Miroslava Černohorská ZŠ Štefánikova Pardubice 132 65 50 247
4. Mgr. Monika Hrabánková ZŠ Polabiny 2 – Pardubice 149 71 220
5. Mgr. František Fojtík ZŠ Červená Voda 126 89 215
6. Mgr. Petra Radiměřská ZŠ Polabiny 3 – Pardubice 119 35 56 210
7. Mgr. Alena Bencová ZŠ Krucemburk 126 73 199
8. RNDr. Eva Spilková ZŠ Masarykova Polička 120 71 191
9. Ing. Věra Duchoslavová ZŠ náměstí Míru Nový Bor 124 64 188
10. Mgr. Alena Cápalová ZŠ Palackého Moravská Třebová 117 57 174
11. Mgr. Alena Janková ZŠ Habrmanova Hradec Králové 104,5 15 45 164,5
12. Mgr. Ilona Spěváková ZŠ Ronov nad Doubravou 104 52 156
13. Mgr. Hana Stejskalová ZŠ Police nad Metují 109,5 39 148,5
14. Ing. Lenka Pechová ZŠ Třebechovice pod Orebem 106 42 148
15. Mgr. Ivona Krčilová ZŠ Hálkova Humpolec 88 37 125
16. Mgr. Eva Gábrlová ZŠ Trhová Kamenice 97 24 121
17. Ing. Michal Krtička ZŠ Svoboda nad Úpou 58 62 120
18. Mgr. Zuzana Sirotková ZŠ Karla IV. Nový Bydžov 90 29 119
19. Mgr. Dana Palkovičová ZŠ A. Jiráska Lanškroun 87,5 31 118,5
20. Mgr. Jana Šindelářová ZŠ Heřmanův Městec 85 32 117
21. Mgr. Filip Vlček ZŠ Dašice 64 47 111
22. Mgr. Alena Polednová ZŠ Závodu míru Pardubice 87 20 107
23. Mgr. Marek Štumpf ZŠ Stará Paka 103 103
24.–25. Mgr. Eva Zemanová ZŠ Zámecká Litomyšl 101 101
24.–25. Mgr. Eva Jelínková ZŠ Uhlířské Janovice 74 27 101
26. Mgr. Petra Korbářová ZŠ Riegrova Svitavy 98 98
27. Mgr. Jitka Chárová ZŠ Vamberk 67 28 95
28. Mgr. Markéta Růžičková ZŠ Bratří Čapků Ústí nad Orlicí 94 94
29. Mgr. Libuše Šrámková ZŠ Masarykova Rychnov nad Kněžnou 91,5 91,5
30.–31. Mgr. Hana Paulů ZŠ Jana Harracha Jilemnice 88 88
30.–31. Mgr. Sylva Balcarová ZŠ Štefcova Hradec Králové 45 43 88

Další pořadí sdělíme na vyžádání.

 

Nejlepší škola

POŘADÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA UČITEL BODY
2. kolo
BODY
FINÁLE
BODY
PROJEKT
BODY
CELKEM
1. ZŠ Cerekvice nad Loučnou Mgr. Dagmar Víšková 181 126 61 368
2. ZŠ Wolkerova Havlíčkův Brod Mgr. Marie Skálová 141 60 58 259
3. ZŠ Štefánikova Pardubice Ing. Miroslava Černohorská 132 65 50 247
4. ZŠ Polabiny 2 – Pardubice Mgr. Monika Hrabánková 149 71 220
5. ZŠ Červená Voda Mgr. František Fojtík 126 89 215
6. ZŠ Polabiny 3 – Pardubice Mgr. Petra Radiměřská 119 35 56 210
7. ZŠ Krucemburk Mgr. Alena Bencová 126 73 199
8. ZŠ Masarykova Polička RNDr. Eva Spilková 120 71 191
9. ZŠ náměstí Míru Nový Bor Ing. Věra Duchoslavová 124 64 188
10. ZŠ Palackého Moravská Třebová Mgr. Alena Cápalová 117 57 174
11. ZŠ Habrmanova Hradec Králové Mgr. Alena Janková 104,5 15 45 164,5
12. ZŠ Ronov nad Doubravou Mgr. Ilona Spěváková 104 52 156
13. ZŠ Police nad Metují Mgr. Hana Stejskalová 109,5 39 148,5
14. ZŠ Třebechovice pod Orebem Ing. Lenka Pechová 106 42 148
15. ZŠ Hálkova Humpolec Mgr. Ivona Krčilová 88 37 125
16. ZŠ Trhová Kamenice Mgr. Eva Gábrlová 97 24 121
17. ZŠ Svoboda nad Úpou Ing. Michal Krtička 58 62 120
18. ZŠ Karla IV. Nový Bydžov Mgr. Zuzana Sirotková 90 29 119
19. ZŠ A. Jiráska Lanškroun Mgr. Dana Palkovičová 87,5 31 118,5
20. ZŠ Heřmanův Městec Mgr. Jana Šindelářová 85 32 117
21. ZŠ Dašice Mgr. Filip Vlček 64 47 111
22 ZŠ Závodu míru Pardubice Mgr. Alena Polednová 87 20 107
23. ZŠ Stará Paka Mgr. Marek Štumpf 103     103
24.–25. ZŠ Zámecká Litomyšl Mgr. Eva Zemanová 101 101
24.–25. ZŠ Uhlířské Janovice Mgr. Eva Jelínková 74 27 101
26. ZŠ Riegrova Svitavy Mgr. Petra Korbářová 98 98
27. ZŠ Vamberk Mgr. Jitka Chárová 67 28 95
28. ZŠ Bratří Čapků Ústí nad Orlicí Mgr. Markéta Růžičková 94 94
29. ZŠ Masarykova Rychnov nad Kněžnou Mgr. Libuše Šrámková 91,5 91,5
30.–31. ZŠ Jana Harracha Jilemnice Mgr. Hana Paulů 88 88
30.–31. ZŠ Štefcova Hradec Králové Mgr. Sylva Balcarová 45 43 88

Další pořadí sdělíme na vyžádání.